TENTINIAI ANGARAI

Tentiniai angarai yra pigiausias pasirinkimas jums reikalingam pastatui- yprastai apie 20 procentų pigesnis už profiliuota skarda dengtą angarą. Tentiniai angarai gali būti ir su padidintu šiluminiu atsparumu – dvigubo tento. Dar vienas svarbus tentinio angaro aspektas- greita statyba bei lanksčios galimybės pastato perkelimui.
Tentiniai angarai yra sukomplektuoti iš standartinių įmonės gaminamų elemetų. Standartinių elementų atsparumas yra apskaičiuotas pagal Lietuvos Statybos Reglamentą.
Renkantis tentinį angarą svarbu atkreipti dėmesį į jūsų regiono sniego apkrovą. Pagal Lietuvos STR bei Eurocod‘e reikalvimus Lietuva yra suskirstyta į du regionus paga sniego apkrovas: 1,2 KN/m2 ir 1,6 KN/m2 atitinkamai ( 120 kg/m2 ir 160 kg/m2). Lietuvoje taip pat vyrauja 3 vejo apkrovos regionai, visos mūsų konstrukcijos yra projektuotos II vėjo apkrovos regionui ( didžiausia Lietuvoje vėjo apkrova). Apkrovų žemėlapis

Standartinių konstrukcijų matmenys:

H (m) L (M)
6 10
5 15
20
30

Remas1-300x142

Priklausomai nuo jūsų regione keliamų reikalavimų dėl atsparumo sniego apkrovoms yra parenkamas maksimalus leistinas atstumas tarp rėmų ( žingsnis): 6 metrai esant 1,2Kn/m sniego apkrovos regionui ir 5 metrai esant 1,6 KN/m sniego apkrovos regionui.
Statant angarus pagal šiuos reikalavimus jūs būsite užtikrintas, jog pastatas atitinka visus jam keliamus reikalavimus dėl aplinkos poveikių, bus ilgaamžis, atitiks visus ekspertizės metu keliamus reikalavimus, bei bus lengvai priduodamas statybos inspekcijai.